Individuální řešení

Standard umí každý – my umíme víc. Bez ohledu na to, jaké speciální požadavky klade váš obor na vestavbu do Vašeho užitkového vozidla, pro Vás rádi vypracujeme individuální a flexibilní řešení vestavby a podrobně a kompetentně Vám poradíme i ohledně vhodného zajištění nákladu.

Disponujeme rozsáhlými zkušenostmi se speciálními vestavbami, například v různých disciplínách motorového sportu, v závodním sportu horských kol a v celé řadě jiných nekonvenčních použití. Je nepodstatné, zda potřebujete jednoduchý regál do transportéru nebo individuální profesní řešení. Podpoříme Vás ve Vašem záměru, nakonfigurujeme společně s Vámi ideální řešení pro vestavbu a vypracujeme pro Vás nabídku na míru.

Profesionální systém - nekonečné množství možností pro výbavu

Vaši speciální výbavu naplánujeme společně s Vámi. Poskytneme Vám obsáhlé poradenství a společně s Vámi vypracujeme optimální řešení, abyste se mohli dobře soustředit na svou práci a provádět ji hospodárně.  

Přání zákazníka je pro nás prioritní. V případě potřeby vyrobíme zvláštní díly, aby Vaše vybavení bylo bezpečně uloženo ve vozidle a zároveň bylo i dobře dostupné. Skříně, pracovní desky a úložné systémy nakonfigurujeme zcela podle Vašich přání.

Promyšleno do nejmenších detailů

Kontakt

Pole označená * jsou povinná pole.

Dejte nám prosím vědět na Společnost

Dejte nám prosím vědět na Jméno

Dejte nám prosím vědět na Příjmení

Dejte nám prosím vědět na Ulice

Dejte nám prosím vědět na Pošt. směrovací číslo

Dejte nám prosím vědět na Město

Dejte nám prosím vědět na E-mail

0/1000

Prosím zanechte vzkaz

Musíte potvrdit formulář souhlasu

Přijměte prosím zásady ochrany osobních údajů

Captcha
Invalid Input

Kontakt

Service

Download
Kontakt central

Sledujte nás: