Žádný požadavek pro nás není obtížný

Standard umí každý – my umíme víc. Bez ohledu na to, jaké speciální požadavky klade vaše branže na vestavbu do vašeho užitkového vozidla: Rádi pro vás vypracujeme individuální a flexibilní řešení pro rozšíření a podrobně a kompetentně vám při tom poradíme ohledně vhodného zajištění nákladu.

Máme rozsáhlé zkušenosti ohledně zvláštní výbavy, například v různých disciplínách motorového sportu, v závodním sportu horských kol a v celé řadě jiných nekonvenčních použití. Je nepodstatné, zda potřebujete jednoduchý regál do transportéru nebo individuální profesní řešení. Podpoříme vás ve vašem záměru, zkonfigurujeme společně ideální řešení pro vestavbu a vypracujeme pro vás nabídku na míru.

Profesionální systém - nekonečné množství možností pro výbavu

Vaši zvláštní výbavu naplánujeme společně s vámi. Poskytneme vám obsáhlé poradenství a společně s vámi vypracujeme optimální řešení, abyste se mohli dobře soustředit na svou práci a provádět ji hospodárně. 

Přání zákazníka je pro nás prioritní. Pokud to bude nutné, zhotovíme zvláštní díly pro bezpečné a dobře dostupné uložení vašeho vybavení v interiéru. Skříně, pracovní desky a úložné systémy zkonfigurujeme zcela podle vašich přání.

Promyšleno do nejmenších detailů

Kontakt

Möchten Sie mehr Informationen, Beratung oder einen Rückruf zu Fahrzeugeinrichtungen für Transporter? Wir helfen Ihnen gerne weiter!

Pole označená * jsou povinná pole.

Jméno*
Dejte nám prosím vědět na Jméno

Příjmení*
Dejte nám prosím vědět na Příjmení

Společnost*
Dejte nám prosím vědět na Společnost

Ulice*
Dejte nám prosím vědět na Ulice

Pošt. směrovací číslo*
Dejte nám prosím vědět na Pošt. směrovací číslo

Město*
Dejte nám prosím vědět na Město

Katalogy avero*

Nic není vybráno

Vyberte prosím alespoň jeden katalog

E-mail*
Dejte nám prosím vědět na E-mail

Souhlas*
Musíte potvrdit formulář souhlasu

Ochrana dat*
Přijměte prosím zásady ochrany osobních údajů

Captcha*
Please confirm the Captcha

Service

Download
Kontakt central

Sledujte nás:

Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.
Ok