Individuální řešení

Standard umí každý – my umíme víc. Bez ohledu na to, jaké speciální požadavky klade váš obor na vestavbu do Vašeho užitkového vozidla, pro Vás rádi vypracujeme individuální a flexibilní řešení vestavby a podrobně a kompetentně Vám poradíme i ohledně vhodného zajištění nákladu.

Disponujeme rozsáhlými zkušenostmi se speciálními vestavbami, například v různých disciplínách motorového sportu, v závodním sportu horských kol a v celé řadě jiných nekonvenčních použití. Je nepodstatné, zda potřebujete jednoduchý regál do transportéru nebo individuální profesní řešení. Podpoříme Vás ve Vašem záměru, nakonfigurujeme společně s Vámi ideální řešení pro vestavbu a vypracujeme pro Vás nabídku na míru.

Profesionální systém - nekonečné množství možností pro výbavu

Vaši speciální výbavu naplánujeme společně s Vámi. Poskytneme Vám obsáhlé poradenství a společně s Vámi vypracujeme optimální řešení, abyste se mohli dobře soustředit na svou práci a provádět ji hospodárně.  

Přání zákazníka je pro nás prioritní. V případě potřeby vyrobíme zvláštní díly, aby Vaše vybavení bylo bezpečně uloženo ve vozidle a zároveň bylo i dobře dostupné. Skříně, pracovní desky a úložné systémy nakonfigurujeme zcela podle Vašich přání.

Promyšleno do nejmenších detailů

Kontakt

Pole označená * jsou povinná pole.

Společnost*
Dejte nám prosím vědět na Společnost

Jméno*
Dejte nám prosím vědět na Jméno

Příjmení*
Dejte nám prosím vědět na Příjmení

Ulice*
Dejte nám prosím vědět na Ulice

Pošt. směrovací číslo*
Dejte nám prosím vědět na Pošt. směrovací číslo

Město*
Dejte nám prosím vědět na Město

E-mail*
Dejte nám prosím vědět na E-mail

Zpráva

0/1000

Prosím zanechte vzkaz

Souhlas*
Musíte potvrdit formulář souhlasu

Ochrana dat*
Přijměte prosím zásady ochrany osobních údajů

Captcha*
Please confirm the Captcha

Kontakt

Service

Download
Kontakt central

Sledujte nás: