Řešení pro velkoobjemové transportéry

Nejvyšší třída transportérů poskytuje maximální užitný prostor. Enormní všestrannost, obzvlášť oblíbeného skříňového vozu Mercedes-Benz Sprinter a Volkswagen Crafter, je dokonalá až s vestavbou bott vario3.

S vestavbou bott vario3 se Váš velkoobjemový transportér stává dokonalým servisním vozidlem s integrovanou mobilní dílnou. Bott vario3 nabízí mnohem více, než jen jednoduchý regálový systém ve vozidle - optimalizuje Vaše pracovní procesy a vytváří ty nejlepší předpoklady pro efektivní práci.

Optimální organizace

Vestavby bott vario3 poskytují velkorysý prostor i možnost přepravovat více nákladu. Nízká vlastní hmotnost z hliníku umožní navýšení hmotnosti nákladu. Naši servisní partneři analyzují Vaše potřeby a přizpůsobí vestavbu Vašim pracovním procesům. Náš systém je vyráběn v nejvyšší kvalitě. Nákladový prostor je možno opláštit výřezy z Alu nebo polypropylenu. Tyto přesně kopírují křivky Vašeho vozidla. Tím je zajištěna dostatečná ochrana boků a dveří vozidla a hodnota Vašeho auta zůstává dlouho zachována.

Vestavba bott je doplněna kufrovým systémem Systainer3, kufry jsou přímo integrovány do vestavby a poskytují prostor pro uložení nářadí a nástrojů, které jsou v nich v bezpečí, přehledně uspořádané a zároveň vždy při ruce.

Kromě vestavby do vozidla nabízíme pro Váš transportér množství příslušenství, jako jsou například nástupní schůdky v zadní části vozidla nebo střešní nosiče s možností dovybavení nakládací rolnou atd. Kromě toho od nás získáte mnoho servisních služeb souvisejících s Vaší přestavbou. Integrujeme další technologie a elektrické přídavné komponenty, jako jsou výstražné systémy nebo pracovní světla.

Promyšleno do nejmenších detailů

Citroën
bott vario3
Jumper
Fiat
Ford
Hyundai
IVECO
MAN
Mercedes-Benz
Nissan
bott vario3
NV400
Opel
Peugeot
Renault
StreetScooter
Toyota
Volkswagen

Kontakt

Chtěli byste více informací, rady nebo stažení z vybavení vozidla pro dodávky? Rádi vám pomůžeme!

Pole označená * jsou povinná pole.

Společnost*
Dejte nám prosím vědět na Společnost

Jméno*
Dejte nám prosím vědět na Jméno

Příjmení*
Dejte nám prosím vědět na Příjmení

Ulice*
Dejte nám prosím vědět na Ulice

Pošt. směrovací číslo*
Dejte nám prosím vědět na Pošt. směrovací číslo

Město*
Dejte nám prosím vědět na Město

E-mail*
Dejte nám prosím vědět na E-mail

Zpráva

0/1000

Prosím zanechte vzkaz

Souhlas*
Musíte potvrdit formulář souhlasu

Ochrana dat*
Přijměte prosím zásady ochrany osobních údajů

Captcha*
Please confirm the Captcha

Kontakt

Service

Download
Kontakt central

Sledujte nás: