Užitkové vozidlo

Nejvyšší třída transportérů poskytuje maximální užitný prostor. Enormní všestrannost obzvlášť oblíbeného skříňového vozu Mercedes-Benz Sprinter a Volkswagen Crafter je dokonalá až s vestavbou do vozidla bott vario3.

S vestavbou do vozidla bott vario3 se váš velkoobjemový transportér stává dokonalým servisním vozidlem s integrovanou mobilní dílnou. Rozšíření interiéru s bott vario3 nabízí mnohem více, než jen jednoduchý regálový systém v automobilu: Optimalizuje vaše pracovní procesy a vytváří nejlepší předpoklady pro efektivní práci.

Optimální organizace

Vestavba do vozidla bott vario3 poskytuje velkorysé užitečné zatížení. Nízká vlastní hmotnost automobilové vestavby z hliníku vám umožní velkorysé navýšení hmotnosti nákladu. Naši servisní partneři analyzují vaše potřeby a přizpůsobí vestavbu pro nářadí vašim pracovním procesům. Náš systém je vyráběn v Evropě v nejvyšší kvalitě. Interiér vybavíme obložením z prvků, které přesně odpovídají profilu vašeho vozidla. Interiér má dostatečnou ochranu a hodnota vašeho auta zůstává dlouho zachována.

Kromě regálů integrujeme do zařízení nový kufrový systém Systainer3. Spolu s našimi partnery Festool a Berner bude vaše vozidlo perfektně vybaveno nástroji a stroji. Naše řešení zajišťují, že práce s vaším vozidlem je efektivní a udržuje vaše vybavení v bezpečí a strukturované.

Kromě vestavby do vozidla nabízíme pro váš transportér spoustu příslušenství, jako je například schůdek na zádi nebo střešní nosič s nakládací pomůckou. Kromě toho od nás získáte mnoho servisních služeb souvisejících s vaší přestavbou.  Integrujeme další technologie a elektrické přídavné komponenty, jako je signalizační zařízení nebo pracovní světlomety.

Promyšleno do nejmenších detailů

Citroën
bott vario3 Fahrzeugeinrichtung für
Jumper
Fiat
Ford
Hyundai
IVECO
MAN
Mercedes-Benz
Nissan
bott vario3 Fahrzeugeinrichtung für
NV400
Opel
Peugeot
Renault
StreetScooter
Toyota
Volkswagen

Kontakt

Chtěli byste více informací, rady nebo stažení z vybavení vozidla pro dodávky? Rádi vám pomůžeme!

Pole označená * jsou povinná pole.

Společnost*
Dejte nám prosím vědět na Společnost

Jméno*
Dejte nám prosím vědět na Jméno

Příjmení*
Dejte nám prosím vědět na Příjmení

Ulice*
Dejte nám prosím vědět na Ulice

Pošt. směrovací číslo*
Dejte nám prosím vědět na Pošt. směrovací číslo

Město*
Dejte nám prosím vědět na Město

E-mail*
Dejte nám prosím vědět na E-mail

Zpráva

0/1000

Prosím zanechte vzkaz

Souhlas*
Musíte potvrdit formulář souhlasu

Ochrana dat*
Přijměte prosím zásady ochrany osobních údajů

Captcha*
Please confirm the Captcha

Service

Download
Kontakt central

Sledujte nás:

Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.
Ok