Řešení pro velkoobjemové transportéry

Nejvyšší třída transportérů poskytuje maximální užitný prostor. Enormní všestrannost, obzvlášť oblíbeného skříňového vozu Mercedes-Benz Sprinter a Volkswagen Crafter, je dokonalá až s vestavbou bott vario3.

S vestavbou bott vario3 se Váš velkoobjemový transportér stává dokonalým servisním vozidlem s integrovanou mobilní dílnou. Bott vario3 nabízí mnohem více, než jen jednoduchý regálový systém ve vozidle - optimalizuje Vaše pracovní procesy a vytváří ty nejlepší předpoklady pro efektivní práci.

Optimální organizace

Vestavby bott vario3 poskytují velkorysý prostor i možnost přepravovat více nákladu. Nízká vlastní hmotnost z hliníku umožní navýšení hmotnosti nákladu. Naši servisní partneři analyzují Vaše potřeby a přizpůsobí vestavbu Vašim pracovním procesům. Náš systém je vyráběn v nejvyšší kvalitě. Nákladový prostor je možno opláštit výřezy z Alu nebo polypropylenu. Tyto přesně kopírují křivky Vašeho vozidla. Tím je zajištěna dostatečná ochrana boků a dveří vozidla a hodnota Vašeho auta zůstává dlouho zachována.

Vestavba bott je doplněna kufrovým systémem Systainer3, kufry jsou přímo integrovány do vestavby a poskytují prostor pro uložení nářadí a nástrojů, které jsou v nich v bezpečí, přehledně uspořádané a zároveň vždy při ruce.

Kromě vestavby do vozidla nabízíme pro Váš transportér množství příslušenství, jako jsou například nástupní schůdky v zadní části vozidla nebo střešní nosiče s možností dovybavení nakládací rolnou atd. Kromě toho od nás získáte mnoho servisních služeb souvisejících s Vaší přestavbou. Integrujeme další technologie a elektrické přídavné komponenty, jako jsou výstražné systémy nebo pracovní světla.

Promyšleno do nejmenších detailů

Citroën
bott vario3
Jumper
Fiat
Ford
Hyundai
IVECO
MAN
Mercedes-Benz
Nissan
bott vario3
NV400
Opel
Peugeot
Renault
StreetScooter
Toyota
Volkswagen

Kontakt

Chtěli byste více informací, rady nebo stažení z vybavení vozidla pro dodávky? Rádi vám pomůžeme!

Pole označená * jsou povinná pole.

Dejte nám prosím vědět na Společnost

Dejte nám prosím vědět na Jméno

Dejte nám prosím vědět na Příjmení

Dejte nám prosím vědět na Ulice

Dejte nám prosím vědět na Pošt. směrovací číslo

Dejte nám prosím vědět na Město

Dejte nám prosím vědět na E-mail

0/1000

Prosím zanechte vzkaz

Musíte potvrdit formulář souhlasu

Přijměte prosím zásady ochrany osobních údajů

Captcha
Invalid Input

Kontakt

Service

Download
Kontakt central

Sledujte nás: