Řešení pro valníky a valníkové nástavby

Každý, kdo řídí dodávku s otevřenou ložnou plochou, zná dobře výzvy, které mohou nastat při zajištění nákladu a vybavení. S valníkovou nástavbou bottTainer Vám nabízíme užitečného pomocníka.  Kvalitní přepravní box pro lehké transportéry perfektně organizuje nákladní prostor.  Valníková skříň poskytuje přehled o nástrojích, strojích a drobných dílech ve vašem valníkovém voze - a to jak ve skříňce v jednoduché kabině, tak i ve dvojité kabině řidiče.

Všechno bylo jasně uspořádáno

Jeho robustní rámová konstrukce dodá kontejneru vysokou stabilitu. Boční díly a podlahu skříně na nástroje vyrábí společnost bott z odolného pozinkovaného ocelového plechu, hrany jsou navíc zesílené. Díky ochraně proti stříkající vodě zůstane obsah skříně suchý. S dvoubodovým zamykáním je přepravka bezpečně uzamčena. Nástavba bottTainer se dodává ve vhodném provedení pro váš valníkový vůz i pro váš pick-up. Jedná se o perfektní velkou přepravku nástrojů pro valníkovou nástavbu.

Firma bott nabízí praktické pomůcky pro zajištění nákladu na vašem valníku, jako je například trvanlivé pletivo pro zajištění nákladu pro vaši valníkovou nástavbu. Zajišťuje volně ložený náklad na otevřené ložné ploše valníku mnohem lépe než konvenční síť s velkými oky. Vyvinuli jsme prodyšnou, ale mimořádně odolnou plachtu, například pro možnost dobrého udržení jemného písku nebo zeleného odpadu na valníku. Malé a lehké předměty zůstávají bezpečně ležet na ložné ploše i při silném větru nebo plném brzdění. Pletivo firmy bott také poskytuje velkou výhodu, že zvenku nelze poznat, co je pod ním uloženo. Díky tomu je váš valníkový vůz účinně chráněn před krádeží.

Promyšleno do nejmenších detailů

V pick-upu s přestavbou pro řemeslníky poskytuje podlahový modul dostatek nákladního prostoru. Velké zásuvky s plným výsuvem umožňují ergonomický přístup k materiálu, protože se nemusíte namáhavě ohýbat do vozidla. S touto dokonalou nástavbou pro servis lze snadno a bez problémů udržovat pořádek a perfektní organizaci vybavení v nejmenším prostoru. Bez ohledu na to, jestli s pevnou střechou nebo bez ní.

Na horní úrovni výbavy s podlahovým modulem bott lze připevnit velké zátěže. Robustní dřevěná podlahová deska má protiskluzový povrch. Kromě toho je možné upevnit další příslušenství, jako jsou kolejnice pro zajištění nákladu a ložné plochy s plným výsuvem. Podlahové moduly bott mohou být individuálně vybaveny zásuvkami, euroboxy nebo policemi. Mnohostranné členění zásuvek zajišťuje přehledný pořádek.

Kontakt

Chtěli byste více informací, rady nebo stažení z vybavení vozidla pro dodávky? Rádi vám pomůžeme!

Pole označená * jsou povinná pole.

Společnost*
Dejte nám prosím vědět na Společnost

Jméno*
Dejte nám prosím vědět na Jméno

Příjmení*
Dejte nám prosím vědět na Příjmení

Ulice*
Dejte nám prosím vědět na Ulice

Pošt. směrovací číslo*
Dejte nám prosím vědět na Pošt. směrovací číslo

Město*
Dejte nám prosím vědět na Město

E-mail*
Dejte nám prosím vědět na E-mail

Zpráva

0/1000

Prosím zanechte vzkaz

Souhlas*
Musíte potvrdit formulář souhlasu

Ochrana dat*
Přijměte prosím zásady ochrany osobních údajů

Captcha*
Please confirm the Captcha

Service

Download
Kontakt central

Sledujte nás:

Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.
Ok