Vše po ruce

Vaši zákazníci kladou vysoké nároky na kvalitu vaší práce. Naše servisní společnost očekává od služby zákazníkům a servisu velmi vysokou úroveň. Pro splnění těchto požadavků potřebujete správné vybavení. Vestavba do vozidla bott vario pro mobilní servis vás podpoří při rychlém a řádném provádění vašich zakázek. Nejlepší reklamou pro vás je, pokud s naší kvalitní vestavbou do vozidla uděláte trvalý dobrý dojem na vaše zákazníky.

Výhodou pořádku v servisním vozidle je, že svou práci zvládnete efektivně a plynule. Také to znamená motivaci pro vaše pracovníky. Vestavba do vozidla bott vario v transportéru obsahuje spoustu zásuvek a servisních kufrů. V nich najdou různé nástroje a drobné díly systematické a bezpečné místo pro uložení, takže budete mít vše potřebné rychle po ruce.

Ověřená bezpečnost naší vestavby do vozidla

Lehká a robustní konstrukce vestavby do vozidla bott vario3 se postará o optimální poměr stability a nízké vlastní hmotnosti. Naši vývojáři kladou velkou hodnotu na dlouhou trvanlivost a odolnost našich výrobků. bott vario3 poskytuje nejvyšší možné užitečné zatížení v servisním vozidle, žádné místo nezůstane nevyužité. Četné inovativní prvky pro zajištění nákladu se vyznačují jednoduchou manipulací.

S vestavbou bott vario3 zajistíte pasivní bezpečnost v silničním provozu – pro řidiče, jiné účastníky dopravy nebo přepravovaný náklad. Pravidelně provádíme nárazové a bezpečnostní testy ve spolupráci s automobilovým průmyslem a TÜV. Všechny výrobky bott vario odpovídají aktuálním bezpečnostním směrnicím v silniční dopravě, jako například normě ECE R44.

Již mnoho let úzce spolupracujeme s řemeslníky a vlastníky flotil vozidel, poskytovateli leasingu a výrobci automobilů. Nashromáždili jsme příslušné zkušenosti ohledně vestavby vozidel a veškeré realizace. Z této zkušenosti nakonfigurujeme společně s vámi správnou vestavbu pro ideální servisní vozidlo. Tato obsahuje vhodný regálový systém pro vaši práci. Nezáleží na tom, zda potřebujete pouze jednoduché obložení nákladového prostoru nebo rozsáhlý interiér s našimi vysoce kvalitními regály na nářadí.

bott tak zajistí, že vnitřní obložení a optimálně rozdělený nákladní prostor ve vestavbě pro nářadí bude dokonale vyhovovat požadovanému účelu. S vestavbou bott vario3 získáte mnohem víc, než jen jednoduchý regál dodávkového vozu. Pomocí našeho regálového systému pro servisní vozidla bude vaše vybavení uspořádáno tak, že značně zlepšíte vaše procesy a efektivitu práce. Společně s vámi sestavíme individuální vestavbu do vozidla podle vašich potřeb.

Rádi vám dáme tipy ohledně nákladů, bez ohledu na to, zda si chcete vestavbu do vozidla koupit nebo pronajmout. Podpoříme vás našimi službami ohledně vestavby do vozidla, abyste se mohli soustředit na vaši každodenní obchodní činnost a práci. Společně pro vás najdeme vhodné řešení.

Promyšleno do nejmenších detailů

Kontakt

Chtěli byste více informací, rady nebo stažení z vybavení vozidla pro dodávky? Rádi vám pomůžeme!

Pole označená * jsou povinná pole.

Společnost*
Dejte nám prosím vědět na Společnost

Jméno*
Dejte nám prosím vědět na Jméno

Příjmení*
Dejte nám prosím vědět na Příjmení

Ulice*
Dejte nám prosím vědět na Ulice

Pošt. směrovací číslo*
Dejte nám prosím vědět na Pošt. směrovací číslo

Město*
Dejte nám prosím vědět na Město

E-mail*
Dejte nám prosím vědět na E-mail

Zpráva

0/1000

Prosím zanechte vzkaz

Souhlas*
Musíte potvrdit formulář souhlasu

Ochrana dat*
Přijměte prosím zásady ochrany osobních údajů

Captcha*
Please confirm the Captcha

Service

Download
Kontakt central

Sledujte nás:

Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.
Ok