Přehled a bezpečnost

Co všechno vyžaduje Vaše profese od Vašeho transportéru? Musí být robustní a odolný? Pak tedy potřebujete vestavbu do vozidla s dlouhou životností a v prvotřídní kvalitě. V tom případě jste u nás na správném místě. Obdržíte od nás individuální nabídku vestavby do vozidla bott vario3, která je dokonale přizpůsobena Vašim potřebám. Kromě toho od nás získáte užitečné tipy ohledně vestavby do vozidla. Konfiguraci vestavby navrhneme individuelně podle Vašich požadavků – optimálně pro Vaše řemeslo nebo živnost.

Mobilní dílna

Jako alternativu k individuálně konfigurované vestavbě můžete také zvolit prvky z našeho atraktivního systému modulů, Do těchto předkonfigurovaných modulů jsme vložili naše dlouholeté zkušenosti. Moduly Vám nabízí vynikající užitek za atraktivní cenu. Moduly jsou vyráběny z hliníku, což zaručuje nízkou hmotnost a zároveň robustnost a dlouhou životnost.

U nás nezískáte pouze vestavbu do Vašeho vozidla. Podpoříme Vás rovněž našimi službami vztahujícími se k vestavbě. Vy se tak můžete soustředit na svou profesi. Vestavba bott vario3 Vám poskytne nejlepší předpoklady pro sofistikovaný management kvality v oboru.

Promyšleno do nejmenších detailů

S vestavbou bott vario3 zorganizujete ideálně nákladový prostor ve vašem vozidle. Vestavba zajistí přehledné uspořádání prostoru a ergonomický přístup k Vašemu vybavení. Tímto způsobem optimalizujete procesy ve Vašem podnikání a zajištění nákladu se stane samozřejmostí.

Vestavba ve vozidle se postará o zajištění nákladu a efektivitu při každodenních činnostech. Ušetříte tak čas, peníze a především - šetříte své nervy. S vestavbou bott ve vozidle budete na cestách se svým servisním vozidlem dlouhodobě hospodární.

bottBoxy a servisní kufry jsou praktické a robustní. Postarají se o pořádek a flexibilní organizaci, abyste měli při své práci vždy u sebe veškeré nástroje, materiál a potřebnou techniku. Rovněž integrujeme příslušenství a moderní doplňky pro elektriku vozidla. Tímto Vás podporujeme při digitalizaci Vašich pracovních procesů. S námi zůstáváte vybaveni pro budoucnost.

Kontakt

Chtěli byste více informací, rady nebo stažení z vybavení vozidla pro dodávky? Rádi vám pomůžeme!

Pole označená * jsou povinná pole.

Dejte nám prosím vědět na Společnost

Dejte nám prosím vědět na Jméno

Dejte nám prosím vědět na Příjmení

Dejte nám prosím vědět na Ulice

Dejte nám prosím vědět na Pošt. směrovací číslo

Dejte nám prosím vědět na Město

Dejte nám prosím vědět na E-mail

0/1000

Prosím zanechte vzkaz

Musíte potvrdit formulář souhlasu

Přijměte prosím zásady ochrany osobních údajů

Captcha
Invalid Input

Kontakt

Service

Download
Kontakt central

Sledujte nás: