Přehled a bezpečnost

Vaše řemeslo vyžaduje vše od vašeho transportéru? Musí být robustní a odolný? Pak tedy potřebujete vestavbu do vozidla s dlouhou životností v prvotřídní kvalitě. V tom případě jste u nás na správném místě. Obdržíte individuální nabídku pro vestavbu do vozidla bott vario3, která je dokonale přizpůsobena vašim potřebám. Kromě toho od nás získáte užitečné tipy ohledně vestavby do vozidla.  Provedeme její individuální konfiguraci podle vašich potřeb – ideální pro vaše řemeslo nebo živnost.

Die mobile Werkstatt

Jako alternativu k individuálně konfigurované vestavbě můžete také vybrat prvky z našeho atraktivního modulárního systému.  Do předkonfigurovaných modulů jsme využili naše dlouholeté zkušenosti. Poskytují vám vynikající užitek za atraktivní cenu.  Vestavbu vyrábíme z hliníku. Zaručuje nepatrnou vlastní hmotnost a je kromě toho velmi odolná a trvanlivá.

U nás nezískáte pouze vestavbu do vašeho vozidla. Podpoříme vás našimi službami ohledně vestavby do vozidla, abyste se mohli soustředit na svou profesi.  Vestavba do vozidla bott vario3 vám poskytuje nejlepší předpoklady pro sofistikovaný management kvality v provozování živnosti.

Promyšleno do nejmenších detailů

S vestavbou do vozidla bott vario3 můžete ideálně uspořádat svůj nákladní prostor v transportéru. Zajistí přehledné uspořádání místa a ergonomický přístup k vašemu vybavení. Tímto způsobem optimalizujete své procesy v provozování živnosti a bezpečné zajištění nákladu je naprostou samozřejmostí.

Vnitřní struktura ve vozidle se postará o zajištění nákladu a efektivitu při každodenní práci. Ušetříte tak čas, peníze a především: šetříte své nervy. S vestavbou do vozidla bott vario budete na cestách se svým servisním vozidlem dlouhodobě hospodární.

bottBoxy a servisní kufry jsou praktické a robustní. Postarají se o pořádek a flexibilní organizaci, abyste měli při své práci vždy u sebe veškeré nástroje, materiál a potřebnou techniku. Rovněž integrujeme příslušenství a moderní doplňky pro elektriku vozidla. Tímto způsobem vás podporujeme při digitalizaci vašich pracovních procesů. S námi zůstanete připraveni na budoucnost.

Kontakt

Chtěli byste více informací, rady nebo stažení z vybavení vozidla pro dodávky? Rádi vám pomůžeme!

Pole označená * jsou povinná pole.

Společnost*
Dejte nám prosím vědět na Společnost

Jméno*
Dejte nám prosím vědět na Jméno

Příjmení*
Dejte nám prosím vědět na Příjmení

Ulice*
Dejte nám prosím vědět na Ulice

Pošt. směrovací číslo*
Dejte nám prosím vědět na Pošt. směrovací číslo

Město*
Dejte nám prosím vědět na Město

E-mail*
Dejte nám prosím vědět na E-mail

Zpráva

0/1000

Prosím zanechte vzkaz

Souhlas*
Musíte potvrdit formulář souhlasu

Ochrana dat*
Přijměte prosím zásady ochrany osobních údajů

Captcha*
Please confirm the Captcha

Service

Download
Kontakt central

Sledujte nás:

Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.
Ok