Kompaktní dodávkový vůz

Image

Zejména v městském provozu jsou ideální malá vozidla. Kompaktní rozměry minibusů nebo malých dodávek jsou ideální pro jízdu ve městě, protože jsou snadno ovladatelné a při parkování potřebují málo místa. I přes jejich kompaktní design mohou malé dodávky nabídnout prostornou ložnou plochu s vysokou bezpečností. Záleží na vhodné vestavbě do vozidla. 

Malé dodávky umožňují velkorysé navýšení hmotnosti nákladu a zajišťují odpovídající užitečné zatížení pro rychlé použití v městském prostředí.  Díky nízké spotřebě paliva a přesto dostatečnému objemu nákladu jsou malá užitková vozidla, včetně skříňových vozů, mnohostrannými pomocníky.  Přestavba těchto vozidel na servisní vozidlo je proto obzvlášť vhodná pro podniky provozující řemesla nebo servisní služby.

Vzhledem k tomu, že tyto kompaktní dodávky jsou zařazeny do kategorie užitkových vozidel s celkovou povolenou hmotností do 3,5 tun, jsou považovány za osobní automobily a mohou být provozovány s řidičským průkazem skupiny B. Malé dodávky jsou navíc šetrné k životnímu prostředí, protože jejich spotřeba je srovnatelná se spotřebou osobního automobilu.

Ukázání skutečné velikosti

Pro živnostníky jsou malé dodávky cenově vysoce atraktivní a ekonomické. Ten, kdo testuje a porovnává různé typy dodávek, nalezne rychle vhodné řešení. Také elektrické malé dodávky se používají častěji se stále větším dosahem. Pro všechny běžné modely a výrobce nabízíme dokonale přizpůsobenou vestavbu do vozidla bott vario3.

Na přání rozšíříme vaši ložnou plochu o další úroveň. Naše řešení podlahového modulu obsahuje dvojitou podlahu, pod kterou se nachází zásuvka. Tímto způsobem je obsah ergonomicky přístupný zvenku. Obložení nákladového prostoru chrání interiér vašeho vozidla a dlouhodobě zachovává jeho hodnotu. Integrované upevňovací lišty na bočních stěnách poskytují dostatek možností pro upevnění nákladu.

Dostupná řešení pro vestavbu vašeho vozidla naleznete v našem katalogu

Prověřená bezpečnost

Vestavbu do vozidla bott vario3 pravidelně kontrolujeme při nárazových zkouškách. Můžete si být jisti, že i v případě nehody zůstane vše na svém místě. Naše vestavba do vozidla odpovídá příslušným předpisům pro zajištění nákladu.

Montáž a připevnění naší vestavby do vozidla na karoserii vašeho malého dodávkového vozu provádějí naši vyškolení a certifikovaní odborníci. Odstředivé síly, které vznikají při prudkém brzdění, jsou optimálně rozloženy a zachyceny.  Vše zůstává na svém místě a je i po extrémním zatížení nadále snadno dostupné.

Moduly naší vestavby do vozidla jsou vyrobeny z hliníku a jsou doplněny jednotlivými prvky z lehkého plastu. Tím je zajištěna velmi nízká vlastní hmotnost při maximální pevnosti.

Nechejte si poradit servisním partnerem bott ve vaší blízkosti pro nalezení vhodného řešení vestavby!

Více informací

Kliknutím na + zobrazíte modely dodávek, které nabízíme sestavu bott vario3. Pokud tam vaše vozidlo není, zeptejte se nás na řešení!
Citroën
bott vario3
Berlingo L1, L2
Jumpy L1, L2, L3
Fiat
Ford
Mercedes-Benz
Nissan
Opel
Peugeot
Renault
Volkswagen

Požádejte o cenovou nabídku

Möchten Sie mehr Informationen, Beratung oder einen Rückruf zu Fahrzeugeinrichtungen für Transporter? Wir helfen Ihnen gerne weiter!

Pole označená * jsou povinná pole.

Společnost*
Dejte nám prosím vědět na Společnost

Jméno*
Dejte nám prosím vědět na Jméno

Příjmení*
Dejte nám prosím vědět na Příjmení

Ulice*
Dejte nám prosím vědět na Ulice

Pošt. směrovací číslo*
Dejte nám prosím vědět na Pošt. směrovací číslo

Město*
Dejte nám prosím vědět na Město

E-mail*
Dejte nám prosím vědět na E-mail

Zpráva

0/1000

Prosím zanechte vzkaz

Souhlas*
Musíte potvrdit formulář souhlasu

Ochrana dat*
Přijměte prosím zásady ochrany osobních údajů

Captcha*
Please confirm the Captcha

Service

Download
Kontakt central

Sledujte nás:

Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.
Ok