Kompaktní dodávkové vozidlo

Image

Zejména v městském provozu jsou ideální malá vozidla. Kompaktní rozměry minibusů nebo malých dodávek jsou ideální pro jízdu ve městě, protože jsou snadno ovladatelné a při parkování potřebují málo místa. I přes jejich kompaktní design mohou malé dodávky nabídnout prostornou ložnou plochu s vysokou bezpečností. Záleží na vhodné vestavbě do vozidla. 

Malé dodávky umožňují velkorysé navýšení hmotnosti nákladu a zajišťují odpovídající užitečnou nosnost pro rychlé použití v městském prostředí. Díky nízké spotřebě paliva, a přesto dostatečnému objemu nákladu, jsou malá užitková vozidla, včetně skříňových, mnohostrannými pomocníky. Přestavba těchto vozidel na servisní vozidlo je proto obzvlášť vhodná pro firmy provozující řemesla nebo servisní služby.

Vzhledem k tomu, že tyto kompaktní dodávky jsou zařazeny do kategorie užitkových vozidel s celkovou povolenou hmotností do 3,5 tuny, jsou považovány za osobní automobily a mohou být provozovány s řidičským průkazem skupiny B. Malé dodávky jsou navíc šetrné k životnímu prostředí, protože jejich spotřeba je srovnatelná se spotřebou osobního automobilu.

Ukázání skutečné velikosti

Pro živnostníky jsou malé dodávky cenově vysoce atraktivní a ekonomické. Ten, kdo testuje a porovnává různé typy dodávek, nalezne rychle vhodné řešení. Také malé elektrické dodávky se, díky stále většímu dosahu, používají častěji.Nabízíme Vám , pro všechny běžné modely vozidel, dokonale přizpůsobenou vestavbu do vozidla - bott vario3.

Na přání rozšíříme Vaši ložnou plochu o další úroveň. Naše podpodlahové řešení zahrnuje dvojitou podlahu, pod kterou se nacházejí zásuvky. Obsah zásuvek je ergonomicky přístupný zvenku. Obložení nákladového prostoru chrání interiér Vašeho vozidla a dlouhodobě zachovává jeho hodnotu. Integrované upevňovací lišty na bočních stěnách poskytují dostatek možností pro upevnění nákladu.

Dostupná řešení pro vestavbu do Vašeho vozidla naleznete v našem katalogu.

Prověřená bezpečnost

Vestavby bott vario3 pravidelně kontrolujeme při nárazových zkouškách. Můžete si být jisti, že i v případě nehody zůstane vše na svém místě. Naše vestavby odpovídají příslušným předpisům pro zajištění nákladu.

Montáž a upevnění naší vestavby do karoserie Vašeho malého dodávkového vozidla provádějí naši vyškolení a certifikovaní odborníci. Odstředivé síly, které vznikají při prudkém brždění, jsou optimálně rozloženy a zachyceny. Vše zůstává na svém místě a je i po extrémním zatížení nadále snadno dostupné.

Moduly našich vestaveb jsou vyrobeny z hliníku a jsou doplněny jednotlivými prvky z lehkého plastu. Tím je zajištěna velmi nízká vlastní hmotnost při maximální pevnosti.

Pro nalezení vhodného řešení vestavby do Vašeho vozidla se poraďte se servisním partnerem ve Vaší blízkosti!

Více informací

Po kliknutí na + se zobrazí modely dodávek, pro které nabízíme sestavy bott vario3. Pokud zde Vaše vozidlo nenaleznete, zeptejte se nás na řešení!

Citroën
bott vario3
Berlingo L1, L2
Jumpy L1, L2, L3
Fiat
Ford
Mercedes-Benz
Nissan
Opel
Peugeot
Renault
Volkswagen

Poslat žádost

Pole označená * jsou povinná pole.

Dejte nám prosím vědět na Společnost

Dejte nám prosím vědět na Jméno

Dejte nám prosím vědět na Příjmení

Dejte nám prosím vědět na Ulice

Dejte nám prosím vědět na Pošt. směrovací číslo

Dejte nám prosím vědět na Město

Dejte nám prosím vědět na E-mail

0/1000

Prosím zanechte vzkaz

Musíte potvrdit formulář souhlasu

Přijměte prosím zásady ochrany osobních údajů

Captcha
Invalid Input

Kontakt

Service

Download
Kontakt central

Sledujte nás: