Výbava malých a velkých flotil

Jste manažer flotily a hledáte ideální regálový systém pro dodávkové vozy ve vaší servisní flotile? Profesionální vestavba do vozidla bott vario3 je jako stvořená pro standardizaci nejlepších vozidel flotily. Perfektní a dlouhodobé řešení pro vestavbu vaší flotily užitkových vozidel se postará o plynulou a jednoduchou manipulaci se zajištěním nákladu a systematicky a bezpečně uspořádá vaše kufry na nástroje, stroje, spotřební materiál a náhradní díly. Zjednoduší se tím váš management vozového parku a pomůže vám hospodárně a efektivně pracovat. Bez ohledu na to, jaké úkoly musíte splnit: S našimi modulárními systémy jste vybaveni pro všechny výzvy, které nastanou.

Vestavba do vozidla firmy bott - vaše výhody jedním pohledem

U nás profitujete z našich dlouholetých více než 30letých zkušeností s vybavováním flotil užitkových vozidel různých velikostí. S touto kompetencí lze efektivně plnit vaše každodenní úkoly. Mnoho prvků pro zajištění nákladu vám poskytne praktický užitek v každodenní práci a ušetří čas a peníze. Získáte od nás obsáhlé poradenství k detailům a individuální plánování vestavby do vašeho vozidla.

Kromě vestavby do vozidla bott vario3 u nás získáte doplnění pro elektriku vozidla a postaráme se také o umístění polepu na vozidlo. Kromě toho vám poskytneme zvláštní vestavby a přídavné vybavení, jakož i popisky užitkového vozidla, přepravu a schválení. Nechejte se přesvědčit naším rozsáhlým mezinárodním plným servisem!

Pokud očekáváte více, než jen vestavbu do vozidla, jste u nás na správném místě.  U nás bude o vás od počátku dobře postaráno – od plánování, přes realizaci do expedice vaší servisní flotily. Instalujeme pro vás elektronické komponenty a mnohé další příslušenství. U nás například získáte moderní řešení z oblasti IoT (Internet of Things) a intralogistiky ve vestavbě do vozidel pro optimalizaci vašich procesů a pracovních postupů. Společně s vámi vytvoříme efektivní management flotily budoucnosti. Společně najdeme vhodné řešení pro vaše vozidla flotily!

 

Poradenství & péče

Dáme vám užitečné tipy, jaká vozidla flotily jsou nejlépe vhodná pro vaše úkoly a jaké komponenty ve vestavbě do vozidla jsou důležité. Naši odborníci naplánují vaše individuální řešení vozidla a přitom zohlední veškeré související faktory, jako je růst produktivity, ergonomie, funkčnost a přehlednost. Přitom není podstatné, zda se jedná o elektromobily nebo běžná dodávková vozidla.

Management rizik

Jako certifikovaný partner pro vybavení spolupracujeme úzce s výrobci vozidel. Vestavba do vozidla bott vario absolvovala bezpočet nárazových zkoušek a je certifikována značkou GS. To znamená maximální bezpečnost pro řidiče a minimální riziko pro manažery vozového parku.

Image

Celosvětová síť

Prostřednictvím naší rozsáhlé sítě, našich kooperací a dlouhodobých partnerství s výrobci automobilů a leasingovými společnostmi u nás získáte individuální řešení z jedné ruky. Není důležité, zda upřednostňujete leasing vaší servisní flotily nebo si chcete dodávková vozidla raději koupit. Budeme vás informovat o trendech a realizovat potřebné kroky pro vás. Již dlouho vybavujeme velké servisní flotily pro renomované německé společnosti.

Kontakt

Chtěli byste více informací, rady nebo stažení z vybavení vozidla pro dodávky? Rádi vám pomůžeme!

Pole označená * jsou povinná pole.

Společnost*
Dejte nám prosím vědět na Společnost

Jméno*
Dejte nám prosím vědět na Jméno

Příjmení*
Dejte nám prosím vědět na Příjmení

Ulice*
Dejte nám prosím vědět na Ulice

Pošt. směrovací číslo*
Dejte nám prosím vědět na Pošt. směrovací číslo

Město*
Dejte nám prosím vědět na Město

E-mail*
Dejte nám prosím vědět na E-mail

Zpráva

0/1000

Prosím zanechte vzkaz

Souhlas*
Musíte potvrdit formulář souhlasu

Ochrana dat*
Přijměte prosím zásady ochrany osobních údajů

Captcha*
Please confirm the Captcha

Service

Download
Kontakt central

Sledujte nás:

Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.
Ok