Práce s asistenčními systémy

Naše montážní pracoviště avero je možné provést jak jako pracoviště s jedním stanovištěm, tak i složit ve výrobní linky. Pomocí válečkových dopravníků pásů je držák nástrojů předáván z jedné stanice do druhé. Od kompletování montážních dílů až po kontrolu obrobku tak zajistíme neměnnou vysokou kvalitu výrobků. Pohotovostní vozíky a regály FIFO zajistí nepřetržité zásobování a postarají se o plynulý přísun materiálu u linky.

Společně s naším kooperačním partnerem Armbruster Engineering můžete začlenit vedení dílny koncipované individuálně pro vás a napojit na to nutné nástroje a stroje. Například kompletování pomocí Pick-by-Light a zobrazené pokyny v datových brýlích zprostředkují pracovníkovi pracovní instrukce. Nebo pomocí headsetu prostřednictvím Pick-by-Voice. Váš pracovník potvrdí provedený pracovní krok svým hlasovým vstupem. Systém poskytne akustickou zpětnou vazbu při odebrání dílů.

Jeden systém - nekonečné množství možností

Děrované desky perfo s držáky nástrojů a bottBoxy efektivně a řádně organizují nástroje a materiál u systému pro pracoviště avero. Jednotlivé stanice ve vaší výrobní lince můžete zařídit ergonomicky optimálně. Válečkové dopravníky přepraví držáky nástrojů.

S našimi pohotovostními vozíky a regály FIFO zorganizujete optimální tok materiálu. Od kompletování montážních dílů až po kontrolu obrobku tak s aero zajistíte neměnnou vysokou kvalitu výrobků.

Kontakt

Pole označená * jsou povinná pole.

Dejte nám prosím vědět na Společnost

Dejte nám prosím vědět na Jméno

Dejte nám prosím vědět na Příjmení

Dejte nám prosím vědět na Ulice

Dejte nám prosím vědět na Pošt. směrovací číslo

Dejte nám prosím vědět na Město

Dejte nám prosím vědět na E-mail

0/1000

Prosím zanechte vzkaz

Musíte potvrdit formulář souhlasu

Přijměte prosím zásady ochrany osobních údajů

Captcha
Invalid Input

Kontakt

Service

Download
Kontakt central

Sledujte nás: