Chraňte své citlivé výrobky

Společnost bott nabízí svůj systém pro pracoviště avero na přání také kompletně v provedení ESD. Při zpracování mikroelektronických montážních sad jsou dnes pracoviště s konzistentně vodivými povrchy v mnoha oblastech ruční montáže nepostradatelné. Chrání před nekontrolovanými elektrostatickými výboji a tím i před neviditelným poškozením uvnitř montážních dílů. Všechny výrobky bott ESD odpovídají normě IEC 61340-5-1.

Společnost bott zjistí vaši individuální potřebu, poskytne vám podrobné poradenství ke koncepci vašeho pracoviště a naplánuje trojrozměrně zařízení společně s vámi. Po dodání vám budeme rádi nadále poskytovat poradenství. avero je možné díky jeho modulární koncepci flexibilně upravovat nebo rozšiřovat také dodatečně.

Jeden systém - nekonečné množství možností

Společnost avero se postará o efektivnost ruční montáže a pomůže vám realizovat nejvyšší požadavky na kvalitu při výrobě.

U systému pro pracoviště ESD avero jsou vzájemně spojené všechny nástroje a zařízení pomocí vodivých povrchů a montážních dílů.

Všechny výrobky ESD společnosti bott odpovídají normě IEC 61340-5-1. Rychlý tok materiálu a krátké přípravné časy lze jednoduše etablovat. avero tak reaguje na nepřetržitý proces zlepšování a neustálé změny v moderní výrobě.

Kontakt

Pole označená * jsou povinná pole.

Dejte nám prosím vědět na Společnost

Dejte nám prosím vědět na Jméno

Dejte nám prosím vědět na Příjmení

Dejte nám prosím vědět na Ulice

Dejte nám prosím vědět na Pošt. směrovací číslo

Dejte nám prosím vědět na Město

Dejte nám prosím vědět na E-mail

0/1000

Prosím zanechte vzkaz

Musíte potvrdit formulář souhlasu

Přijměte prosím zásady ochrany osobních údajů

Captcha
Invalid Input

avero_esd_armband.jpg

Kontakt

Service

Download
Kontakt central

Sledujte nás: