Certifikace DIN EN ISO a TÜV GS

Certifikovaný management a testovaná výroba

Certifikace DIN EN ISO 1400

Certifikace DIN EN ISO 9001

Certifikát TÜV GS bott vario

Certifikát TÜV GS bott cubio

Životní prostředí a kvalita

Výrobní řady "bott vario" a "cubio" vlastní značku GS pro prověřenou bezpečnost udělenou TÜV Rheinland.

Podnikové cíle a zásady

1
Naši zákazníci nás vnímají jako spolehlivého partnera, působícího po dobu mnoha let v globálním měřítku, protože poskytujeme dlouhodobě vysoce kvalitní produkty, služby a řešení s vynikajícím poměrem cena-výkon.
2
V dnešním světě, plném sítí, poskytujeme inteligentní řešení pro pracoviště a do terénu, které využívají jak malé, tak i velké podniky, usilující o vyšší stupeň účinnosti svého provozu nebo o lepší prostorové využití.
3
Za tímto účelem kombinujeme naše vysoce kvalitní a inovativní produkty a služby s novými technologiemi, abychom tak vytvářeli integrovaná řešení, která jsou špičková na trhu a spočívají na solidních znalostech, jakož i požadavcích a potřebách našich zákazníků.
4
Ve světě plném rychlých změn musíme být agilní a flexibilní. V dynamickém prostředí neustále poznáváme nové skutečnosti, působíme na mezinárodní úrovni a pracujeme na vývoji inovativních novinek. Díky tomu mohou naši spolupracovníci a podílníci intenzivně pracovat na společném úspěchu a sami z toho profitovat.
5
Naší vizí je být mimořádný zaměstnavatel, naše spolupracovníky chceme podporovat při jejich osobnostním rozvoji. Podporujeme podnikatelského ducha a ceníme si výhod, které umožňují rozmanité zkušenosti.
6
Jsme rodinnou firmou, sázíme na solidní základy, jednáme odpovědně, za účelem zajištění vysoké kvality a s ohledem na životní prostředí. Plánujeme dlouhodobě. Jsme zavázáni k šetrnému zacházení se zdroji jakéhokoliv druhu. Pro společnost máme vysoce pozitivní přínos. Dodržování všech relevantních zákonů a předpisů je pro nás samozřejmostí.

Kontakt

Service

Download
Kontakt central

Sledujte nás: