Obchodního zástupce (m/ž/r) - Plzeňský region

Firma bott hledá pro Českou republiku Obchodního zástupce (m/ž) pro Plzeňský region

Vaše pracovní náplň:

    Plánování, prezentace a prodej vestaveb do vozidel a provozních zařízení
  • Péče o stávající zákazníky
  • Získávání nových zákazníků a strategické rozšiřování podílů na trhu
  • Aktivní spolupráce na veletrzích a akcích

Váš profil:

  • Máte technické nebo obchodní odborné vzdělání.
  • Disponujete profesními zkušenostmi v odbytu, ideálně s průmyslovými investičními prostředky vyžadujícími informovanost
  • Jste spolehlivý/á a samostatný/á, silný/á v navazování kontaktů a s přesvědčivým vystupováním
  • Máte vlastní vysokou motivaci, jste při práci orientovaný/á na úspěch a máte značnou schopnost sebeorganizace
  • Jste seznámený/á s aplikacemi Microsoft Office
  • Výhodou je bydliště v Plzni a jejím blízkém okolí.
  • AJ nebo NJ slovem i písmem

Své podklady k žádosti o místo s uvedením nejbližšího možného termínu nástupu a svou představu o platu zasílejte v anglickém nebo německém jazyce na:

Žádost o místo

Pole označená * jsou povinná.

místo*
Invalid Input

Osobní údaje

Oslovení*

křestní jméno*
Zadejte prosím své křestní jméno.

Jméno*
Dejte nám prosím vědět na Příjmení

Ulice , č.p.*
Zadejte prosím ulici a č.p.

Pošt. směrovací číslo*
Dejte nám prosím vědět na Pošt. směrovací číslo

Město*
Dejte nám prosím vědět na Město

země

Telefon*
Zadejte prosím váš telefon.

Mobil

Nahrání souborů a osobních informací

Průvodní dopis a životopis*
Nahrajte prosím soubor PDF.

(Nahrajte prosím soubory PDF)

Certifikáty a další dokumenty*