Vydejte se s námi cestou k úspěchu!

Hledáte atraktivní nástupní pozici v mezinárodně působící společnosti a spoustu možností pro společné utváření budoucnosti?

Novou výzvu v rychle rostoucí společnosti?

V tom případě jste u společnosti bott na správném místě. Neboť u společnosti bott toho můžete hodně dokázat a s důvěrou hledět do budoucnosti. Firma bott se během 85 let své historie vyvinula z malého výrobního provozu až po poskytovatele kompletních služeb pro vestavby do vozidla a dílenské vybavení. Dnes společnost bott působí ve 30 zemích s dceřinými společnostmi a exportními partnery a zaměstnává na celém světě 950 pracovníků. Skupina firem Bott vyvíjí a vyrábí ve třech evropských závodech vestavby do vozidla, dílenské vybavení a systémy pro pracoviště. Společnost bott klade velký důraz na vysokou kvalitu svých výrobků, které vyvíjí a vyrábí ve vlastních závodech.

karriere bei bott

Šance na kariéru u společnosti bott

karriere bei bott

Dynamický tým bott stále roste. Společnost bott každý rok vzdělává mladé lidi a po absolvování odborné přípravy je přebírá do dlouhodobého pracovního poměru. Rovněž studenty duální vysoké školy. Díky našim angažovaným mladým zaměstnancům drží společnost bott krok se současným vývojem a aktuálním stavem techniky.

Společnost bott vám nabízí jisté kariérní příležitosti v mezinárodním prostředí, jak ve výrobě a v prodeji, tak i v administrativních funkcích jako marketing, personalistika, finance nebo IT. Společnost bott podporuje individuální silné stránky školením a dalším vzděláváním. Tímto způsobem získáte u společnosti bott dlouhodobé perspektivy pro osobní rozvoj. Kromě platu obdržíte další výhody. Společnost bott poskytuje svým zaměstnancům ergonomická pracoviště v moderním, světlém prostředí.

Velké klady u společnosti bott

bezpečná pracoviště

flexibilní modely pracovní doby

atraktivní odměna

podíl na zisku

zaopatřovací příspěvky

pracovní oděv

podniková restaurace

místní rekreace v bezprostředním okolí firmy

další vzdělávání

přátelská pro rodiny

Zaměstnanci u společnosti bott

„Jako produktový manažer společnosti bott mám na starosti zpravidla všechny skupiny výrobků. Díky tomu je práce plná výzev a pestrá. Kromě toho se mi velmi líbí práce na rozhraní mezi různými oddělením“.

 „Na mé práci u společnosti bott mám rád zejména to, že je především velmi rozmanitá. Každodenní práce v montážním centru mi připadá vzrušující. Zde se nikdy nenudíte. Společnost bott mi umožňuje osobní další rozvoj a zlepšování mých schopností a kompetencí. Náklady na mé další vzdělávání průmyslového mistra nese společnost bott za mě“, říká Mario Vogl.

„U společnosti bott jsem podporován a čelím řadě výzev. Společnost bott mi nabízí dobré možnosti pro další rozvoj. Kromě toho rád spolupracuji se svými kolegy. Známe se zde mezi sebou také soukromě.“

Staňte se partnery

Pro další rozšíření národní a mezinárodní prodejní sítě hledá společnost bott samostatné partnery, kteří by se chtěli specializovat na poradenství, plánování, prodej a na montáž výrobků bott.

 • Máte svou vlastní firmu a jste úspěšní ve své samostatné činnosti.
 • Soustředíte se na uvádění produktových systémů bott na trh.
 • Plánujete, poskytujete konzultace, prodáváte a montujete zařízení, s nimiž budou vaši zákazníci efektivně pracovat.
 • Lišíte se od své konkurence kvalitou výrobků společnosti bott, zvláštností poskytovaných služeb a blízkostí k zákazníkovi.
 • Vybudujete si zákaznickou základnu v průmyslu a řemeslech.
 • Profitujete z dobře zavedené a uznávané kvalitní značky bott.
 • Na začátku a na průběžných školeních získáte znalosti a schopnosti týkající se výrobku, trhu, prodeje, techniky a montáže.
 • Používáte marketingové nástroje nabízené společností bott, jako software, předváděcí vozidla, katalogy, reklamní prostředky a jiná opatření pro podporu prodeje.
 • Jste součástí sítě partnerů budované mnoho let a profitujete z jejich zkušeností.
 • Důvěřujete solidní společnosti a rozvíjíte dlouhodobé partnerství se společností bott.

Společnost bott hledá aktuálně nové partnery jako:

Servisní partnery pro vestavby do vozidla pro regiony:

Německo:

 • Augsburg / Donauwörth / Landsberg / Nördlingen
 • Berlin
 • Sachsen-Anhalt / Magdeburg

Rakousko:

 • Villach / Klagenfurt

Pole označená * jsou povinná pole.

Dejte nám prosím vědět na Jméno

Dejte nám prosím vědět na Příjmení

Dejte nám prosím vědět na Ulice

Dejte nám prosím vědět na Pošt. směrovací číslo

Dejte nám prosím vědět na Město

Dejte nám prosím vědět na E-mail

0/1000

Prosím zanechte vzkaz

Musíte potvrdit formulář souhlasu

Přijměte prosím zásady ochrany osobních údajů

Captcha
Invalid Input

Kontakt

Service

Download
Kontakt central

Sledujte nás: