Drobné díly perfektně zorganizované

bottBox je oceněná inovace společnosti bott: Uspořádá drobné díly a umožňuje k nim praktický přístup. Společnost bott vyvinula tento výrobek pro použití v průmyslu, v dílně a v servisním vozidle.

Nahlížecí otvor v bottBoxu je možné vyjmout a umístit dozadu. Tímto způsobem dávkuje kotouč drobné díly. Materiál je možné jednoduše vyjmout v přední části bottBoxu: bottBox jako podávací miska. S barevnými svorkami na čele je možné uspořádat bottBoxy systematicky v regálu. Také na zadní straně je možné bottBox popsat. bottBox jako otevřený plastový box nebo box na materiál.

bottBox je tak možné umístit jak do cubio systémové skříně, tak i do bott vario vestavby do vozidla nebo do avero systému pracoviště. Za inovační vlastnosti a mimořádný design výrobku obdržel bottBox v roce 2015 cenu iF Design Award a Red Dot Award.

Jeden systém - nekonečné množství možností

bottBox je ideální pro zajištění pořádku a přehledu v drobných dílech. Šrouby, matice, podložky a jiný spotřební materiál tak umístíte systematicky a přehledně.

Můžete ho používat jako materiálový box, plastový box nebo podávací misku. S rozsáhlým příslušenstvím jako víko nebo dělicí stěny je bottBox velmi mnohostranný. V roce 2015 byl vyznamenán cenou RedDot Award a iF Design Award za svůj jedinečný design.

Kontakt

Pole označená * jsou povinná pole.

Dejte nám prosím vědět na Společnost

Dejte nám prosím vědět na Jméno

Dejte nám prosím vědět na Příjmení

Dejte nám prosím vědět na Ulice

Dejte nám prosím vědět na Pošt. směrovací číslo

Dejte nám prosím vědět na Město

Dejte nám prosím vědět na E-mail

0/1000

Prosím zanechte vzkaz

Musíte potvrdit formulář souhlasu

Přijměte prosím zásady ochrany osobních údajů

Captcha
Invalid Input

bottbox_bigModul_20.jpg

Kontakt

Service

Download
Kontakt central

Sledujte nás: