Drobné díly perfektně zorganizované

bottBox je oceněná inovace společnosti bott: Uspořádá drobné díly a umožňuje k nim praktický přístup. Společnost bott vyvinula tento výrobek pro použití v průmyslu, v dílně a v servisním vozidle.

Nahlížecí otvor v bottBoxu je možné vyjmout a umístit dozadu. Tímto způsobem dávkuje kotouč drobné díly. Materiál je možné jednoduše vyjmout v přední části bottBoxu: bottBox jako podávací miska. S barevnými svorkami na čele je možné uspořádat bottBoxy systematicky v regálu. Také na zadní straně je možné bottBox popsat. bottBox jako otevřený plastový box nebo box na materiál.

bottBox je tak možné umístit jak do cubio systémové skříně, tak i do bott vario vestavby do vozidla nebo do avero systému pracoviště. Za inovační vlastnosti a mimořádný design výrobku obdržel bottBox v roce 2015 cenu iF Design Award a Red Dot Award.

Jeden systém - nekonečné množství možností

bottBox je ideální pro zajištění pořádku a přehledu v drobných dílech. Šrouby, matice, podložky a jiný spotřební materiál tak umístíte systematicky a přehledně.

Můžete ho používat jako materiálový box, plastový box nebo podávací misku. S rozsáhlým příslušenstvím jako víko nebo dělicí stěny je bottBox velmi mnohostranný. V roce 2015 byl vyznamenán cenou RedDot Award a iF Design Award za svůj jedinečný design.

Kontakt

Pole označená * jsou povinná pole.

Společnost*
Dejte nám prosím vědět na Společnost

Jméno*
Dejte nám prosím vědět na Jméno

Příjmení*
Dejte nám prosím vědět na Příjmení

Ulice*
Dejte nám prosím vědět na Ulice

Pošt. směrovací číslo*
Dejte nám prosím vědět na Pošt. směrovací číslo

Město*
Dejte nám prosím vědět na Město

E-mail*
Dejte nám prosím vědět na E-mail

Zpráva

0/1000

Prosím zanechte vzkaz

Souhlas*
Musíte potvrdit formulář souhlasu

Ochrana dat*
Přijměte prosím zásady ochrany osobních údajů

Captcha*
Please confirm the Captcha

bottbox_bigModul_20.jpg

Kontakt

Service

Download
Kontakt central

Sledujte nás: